TÝDENÍK CESTA VYSOČINOU

Noviny TÝDENÍK CESTA VYSOČINOU navazují a zároveň pokračují v tradici a historii již dříve vycházejícího regionálního týdeníku Cesta Vysočiny, která sahá až do roku 1960. S postupem času se týdeník několikrát vzhledově pozměnil a různě byl přejmenováván.

V současnosti je týdeník vydáván od listopadu 2015 ve zcela novém kabátě; najdete v něm nejaktuálnější informace ze společenského i kulturního života ze všech koutů Havlíčkobrodska a okolí - z měst a přilehlých obcí: Havlíčkův Brod, Habry, HumpolecGolčův Jeníkov, Chotěboř, Ledeč nad Sázavou, PřibyslavSvětlá nad SázavouŠtoky, Ždírec nad Doubravou a dalších.

Nově pro čtenáře vychází výtisk týdeníku v atraktivnějším  přehledném barevném grafickém zpracování a provedení. TÝDENÍK CESTA VYSOČINOU chce opět získat na své oblíbenosti; aby byl čten dřívějšími, ale i novými čtenáři.

Velice Vám všem děkujeme za zachování čtenářské přízně a porozumění.

Redakce novin TÝDENÍK CESTA VYSOČINOU

mapa ČR se zvýrazněnou Vysočinou

 

DÁREK PRO ČTENÁŘE

Vážení čtenáři,

můžete si objednávat noviny Týdeník Cesta Vysočinou například jako dárek ve formě dárkového poukazu; pro vás nebo pro vaše přátele, blízké či k různým svátečním příležitostem. Získáte od nás roční předplatné tradičního regionálního týdeníku za 600,- Kč a navíc několik barevných časopisových příloh v roce zdarma. Proto neváhejte a objednávejte pro sebe, své známé i blízké, nebo přátele.

Pokud máte zájem u nás inzerovat, vzpomenout na příbuzné, známé, někoho oslovit, poblahopřát, vyjádřit se, komentovat, napsat nám do novin svůj článek, svůj postřeh ze života kolem Vás... napište nám nebo zavolejte, prosím. Pomáhejte nám vytvářet obsah novin. Děkujeme Vám.

Využijte naše internetové stránky cestavysocinou.cz, kde najdete online kontaktní formulář, pište na náš email redakce@cestavysocinou.cz nebo navštivte náš novinový facebook novin

(mac, 4. 3. 2018)

Týdeník Cesta Vysočinou - Dárkový poukaz

Objednejte si noviny za 500 Kč, klikněte na dárkový poukaz a darujte krásný dárek...