OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Články

 • Sbírka pro Kateřinu

  Kateřina je v soutěži veřejných sbírek aktuálně 11., tj. těsně pod hranicí desítky vítězů! Máme radost, že jsme se probojovali frontou 200 veřejných sbírek, ale věříme, že můžeme víc! Moc prosíme, podpořte kostelík sv. Kateřiny, kterému se bude hodit každá koruna - vás to bude stát jen pár minut a jedno kliknutí. Máme číslo 068

  Spolek Epigram

  17.5.2018 | Rubrika: Články

 • Po stopách pátera Josefa Toufara do středu ČR

  Tak se nazývá turistický pochod, jehož 8. ročník pořádá odbor KČT Havlíček v úterý 8. května. Jedná se pochod hvězdicový, což znamená, že trasy si účastníci volí individuálně podle své fyzické kondice, zkušeností a časových možností.

  Průchozí kontrola je v Hospůdce na Středu v Číhošti, kde budou pořadatelé od 10.00 do 15.00 hod. Účastníci zde obdrží pamětní list, pamětní razítka a razítka IVV a Dvoustovky, k dispozici bude i občerstvení. Turisté, kteří plní podmínky k získání turistického tematického odznaku Havlíček si účastí na pochodu splní volitelné místo č. 19.

  2.5.2018 | Rubrika: Články

 • Devětadvacátá zahájena…

  …jde o sezonu Stanice Pavlov, o.p.s., pokračovatelku v roce 1989 založené stanice ochrany fauny. A její letos devětadvacátá sezona začala otevřením nové učebny. Ale nejen to je důvod k rozhovoru  s ředitelem zařízení Ing. Zbyškem Karafiátem, Ph.D.

  2.5.2018 | Rubrika: Články